Atpūta: Labdarības nedēļas noslēgums ar „Puzuru ballīte piparkūku smaržu gaisotnē”

Virsraksts

Labdarības nedēļas noslēgums ar „Puzuru ballīte piparkūku smaržu gaisotnē”

Pamatteksts

​Ziemassvētku gaidās Liepājas Ezerkrasta sākumskola šogad turpinās aizsākto tradīciju un 9.decembrī plkt.18.00 sanāks kopā skolas pagalmā, lai iedegtu eglīti, kur notiks pasākums visai ģimenei - „Puzuru ballīte piparkūku smaržu gaisotnē”.

Ballītē tiks iedegta eglīte, kuru kopīgi rotāsim ar savu mājās izveidoto puzurīti. Skola vienmēr izvēlas dabai draudzīgus rotājumus un noformējumus, ne tikai svētkos, bet arī mācību līdzekļiem.

Vēl ballītē baudīsim piparkūkas un siltu tēju. Tā pat iesim rotaļās un dāvāsim mūsu Labdarības nedēļā sarūpētās sirsnīgās dāvanas mazajiem draugiem Liepājas dzīvnieku patversmē.

Jau otro gadu Liepājas Ezerkrasta sākumskola Labdarības nedēļā izvēlas palīdzēt Liepājas dzīvnieku patversmei. Šī izvēle pirmkārt ir saistīta ar to, ka skola ir EKO skola, tādēļ rūpējamies par dzīvniekiem un dabu. Skolā mācās mazi bērni, tādēļ ir izvēlēts palīdzību sniegt vēl mazākiem par pašiem.

Labdarības nedēļa „Sirsnīga dāvana mazajam draugam” notiek no 2. Līdz 6.decembrim, kad katra skolas ģimene aicināta iesaistīties un piepildīt savas klases dāvanu kasti ar dzīvnieciņiem noderīgām lietiņām. Tās radīs Ziemassvētku prieku dzīvnieku patversmē pajumti radušajiem, saimnieku aizmirstajiem draugiem.

Labdarības nedēļas ietvaros skolā viesojas Liepājas dzīvnieku patversmes pārstāvji, kopā ar dzīvniekiem, vadot nodarbības par to kā izturēties pret dzīvniekiem un kā viņiem var palīdzēt.

Noslēguma pasākumā, pie eglītes iedegšanas piedalīsies arī Liepājas dzīvnieku patversmes vadītāja Andžela Dolmātova.

Liepājas Ezerkrasta sākumskolas vecāku padomes pārstāve
Līga KRĒSLIŅA

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2013.12.06. 13:54. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2013.12.06. 13:54, modificējis Portāla redaktore