Atpūta: Dziesminieku festivāls „Austrasdienas” Liepājā

Virsraksts

Dziesminieku festivāls „Austrasdienas” Liepājā

Pamatteksts

a22.png
​„Austrasdienas” Liepājā un Rīgā notiek nu jau vairāk kā divdesmit gadus. Tā ir brīnišķīga tradīcija, kas kopā pulcē leģendārās dziesminieces Austras Pumpures talanta pielūdzējus, domubiedrus, draugus un klausītājus.

 
Šogad festivāla „Austrasdienas” koncerti plašākai publikai skanēs Liepājā, kur Austra Pumpure jau vairāk kā 30 gadu ikdienā strādā ar ģitāras pulciņa audzēkņiem.
 
 Sestdien, 2. martā plkst. 15.00 visi mīļi aicināti uz koncertu Liepājas Bērnu un jaunatnes centra „Vaduguns” zālē, kur Austra un austrasbērni dziedās gan Imanta Kalniņa, gan pašu austrasbērnu radītās dziesmas. Ar vairākām dziesmām īpaši tiks pieminēts aizsaulē aizgājušais liepājnieks – dzejnieks Olafs Gūtmanis. Koncertā piedalīsies gan tagadējie Austras audzēkņi, gan arī pieredzes bagātie austrasbērni – liepājnieki: Uldis Ozols, Zanda Štrausa, Kristaps Sudmalis, kā arī austrasbērni no Rīgas – Anta Eņģele, Andris Mičulis, Ēriks Pozemkovskis, Uldis Kākulis, Antra Prokofjeva un citi. Koncertā piedalīsies un ar austrasbērniem kopā dziedās arī Guntas Vites vadītais jauniešu koris „Liedags”. Tālu ceļu uz festivālu veiks ģitāristu ansamblis no Cesvaines austrasbērna Vitas Krūmiņas vadībā.
 
Sestdienas vakarā plkst. 19.00 uz koncertu neformālā gaisotnē aicina Vislatvijas dziesminieku saieta atjaunošanas idejas autors, dziesminieks Uldis Kākulis kafejnīcā „Darbnīca”, Lielā ielā 8.
 
Savukārt, svētdien, 3. martā plkst. 13.00 Austra un austrasbērni aicina uz sadziedāšanos Tautasdziesmu koncertā folkloras centrā „Namīns”.
 
„Austrasdienas” Liepājā atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, Liepājas Bērnu un Jaunatnes centrs „Vaduguns”, kafejnīca „Darbnīca” un Austras biedrība (www.austrasbiedriba.lv).
 

 

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2013.02.26. 23:40. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2013.02.26. 23:42, modificējis Portāla redaktore