Atpūta: „Austrasdienas” Rīgā

Virsraksts

„Austrasdienas” Rīgā

Pamatteksts

Lai gan pavasara tuvošanos atkal nomācis sals un sniegs, tas, ka no malu malām uz Rīgu atkal kopā tiek aicināti austrasbērni, dziesminieki un klausītāji, liecina, ka dziedošā pavasara sajūtas un gadskārtējās „Austrasdienas” nav vairs tālu!
„Austrasdienās” Rīgā tiksimies piektdien, 8. martā plkst. 19.00 un sestdien, 9. martā plkst. 17.00 Čaka ielas 109. namā, kur mājvietu atradis Čaka Zvaigžņu klubs. Sakarā ar to, ka telpas nav lielas, bet mājīgas, tiek plānoti divi koncerti. Katra koncerta programma būs savādāka, jo katrā koncertā klāt būs citi austrasbērni un viesi. Tieši šī neziņa reizēm ir visvajadzīgākā, interesantākā un saistošākā, jo mēs nezinām, kā ievirzīsies Austras Pumpures veidotās koncerta programmas un kā tās beigsies, bet to, ka Austra Pumpure mūs ievilinās savā sajūtu pasaulē, mēs zinām noteikti. Šogad tiks dziedātas Imanta Kalniņa dziesmas ar Olafa Gūtmaņa un Vika vārdiem, protams, skanēs neiztrūkstošās austrasbērnu zināmās un jaunās dziesmas, bet vajadzīgās patriotisma sajūtas tiks veidotas kopīgi dziedātajās latviešu tautas dziesmās. Tā būs jauka sadziedāšanās, kurā savu dziesmu nodziedāt aicināts arī katrs pasākuma apmeklētājs.
„Austrasdienas” ir brīnišķīga tradīcija, kas nu jau kopš astoņdesmito gadu sākuma kopā pulcē tautā iemīļotās mākslinieces Austras Pumpures audzēkņus, latviešu dziesminiekus, Austras domubiedrus un talanta pielūdzējus, draugus un klausītājus. „Austrasdienas” ir koncerti, kuros no skatuves uz klausītājiem staro Austras Pumpures pāri plūstošā labestība un mīļums, Imanta Kalniņa dziesmu neparastais un pārlaicīgais patiesums, tautasdziesmās iekodētais dzīvīgums un spēks. „Austrasdienas” ir patiesas sirds sajūtas, kas, gadiem ejot, nemainās. Tās ir tuvojošās atmodas un gaismas sajūtas, kas mūsu ikdienā ir tik nepieciešamas.

„Austrasdienās” Rīgā šogad piedalīsies Austra Pumpure, Silvija Silava, Agita Kaužēna, Uldis Ozols, Kristīne Sudmale, Kristaps Sudmalis, Inga Andersone, Andris Mičulis, Ēriks Pozemkovskis, Uldis Kākulis, Inese Sērdiene, Antra Prokofjeva, Ilze Kovere un citi austrasbērni.
Tiksimies dziesmās un pavasarī „Austrasdienās” Rīgā Čaka Zvaigžņu klubā!
.
 Aicina Signe Sniedze un  «Austras biedrība»

Biļešu iepriekšpārdošana «Biļešu Paradīzes» kasēs.
Ieeja Ls 5, pirmskolas bērniem bez maksas.
 

 

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2013.02.26. 23:44. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2013.02.26. 23:44, modificējis Portāla redaktore