Der zināt: IZGLĪTĪBAS DARBINIEKUS AICINA PIEDALĪTIES TIEŠSAISTES SEMINĀRĀ PAR ETWINNING AKTUALITĀTĒM

Virsraksts

IZGLĪTĪBAS DARBINIEKUS AICINA PIEDALĪTIES TIEŠSAISTES SEMINĀRĀ PAR ETWINNING AKTUALITĀTĒM

Pamatteksts

​Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina izglītības darbiniekus piedalīties vebinārā par eTwinning aktualitātēm 2014./2015.mācību gadā. Vebinārs notiks 2014.gada 27.augustā. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa http://ej.uz/vebinars_aug_2014. Vebinārs ir bezmaksas.
Vebināra tēmas:
• Jaunās eTwinning dalībvalstis;
• Nacionālā eTwinning balva un kvalitātes sertifikāti;
• Tiešsaistes kursi, semināri un citas profesionālās pilnveides iespējas pedagogiem 2014./2015.mācību gadā;
• eTwinning mentoringa programma;
• eTwinning projekti vienas valsts ietvaros.

Tāpat interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām saistībā ar eTwinning. Aizpildot reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.
Dalībnieki: izglītības iestāžu darbinieki ar interesi par eTwinning
Tēma: „eTwinning aktualitātes 2014./2015. mācību gadā”
Laiks: 2014.gada 27.augusts 18:00 – 19:00

Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting (dalībniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija e-pastā)
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam, austiņas ar mikrofonu un video kamera, ja ir vēlēšanās.
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
eTwinning vebinārs ir īss, informatīvs seminārs tiešsaistē (1-1.5h) par konkrētu tēmu. Lai piedalītos vebinārā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze eTwinning vai sagatavošanās. 2014./2015.mācību gadā šādi vebināri notiks reizi mēnesī, katra mēneša pēdējā trešdienā. Plānots apskatīt dažādas tēmas, sākot no dažādu IKT rīku izmantošanas mācību darbā līdz pieredzējušu eTwinning vēstnieku dalīšanos pieredzē eTwinning projektu īstenošanā.. Informācija par nākamo vebināru tēmām tiks publicēta eTwinning tīmekļa vietnē. Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.

eTwinning ir Eiropas skolu sadarbības tīkls, kura mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT). eTwinning tiek īstenots Eiropas Savienības izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ ietvaros, izmantojot projektu kā metodi mācību un audzināšanas procesā un veicinot skolotāju tālākizglītību IKT un valodu jomā. 2013. gadā programmā iesaistījušies 673 izglītības darbinieki, gada laikā īstenots 261 mācību projekts. Kopš 2005. gada eTwinning programmā reģistrējušies vairāk kā 2400 izglītības darbinieki no 875 Latvijas izglītības iestādēm, īstenojot vairāk nekā 1000 projektu (2014.gada janvāra statistika).

Ziņa pieejama arī šeit: http://www.etwinning.lv/jaunums/izglitibas-darbiniekus-aicina-piedalities-tiessaistes-seminara-par-etwinning-aktualitatem

Informāciju sagatavoja:
Baiba Suseja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Eiropas Savienības programmu daļas vecākā referente
eTwinning komunikācijas speciāliste

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2014.08.21. 8:43. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2014.08.21. 8:43, modificējis Portāla redaktore