Der zināt: Konkurss skolotājiem: Stundu plāns darbam klasē pret atkarībām

Virsraksts

Konkurss skolotājiem: Stundu plāns darbam klasē pret atkarībām

Pamatteksts

​Biedrība Go Beyond un iniciatīva “Runājot par alkoholu” izsludina konkursu skolotājiem! Konkursa mērķis ir mazināt apreibinošu vielu lietošanu jauniešu vidū, veicinot jaunu metožu izmantošanu darbam klasē. Skolotāji ir aicināti iesūtīt stundu plānus, kuros piedāvā alternatīvus veidus, kā stundās runāt ar skolēniem par atkarībām, to novēršanu, kā arī par tādām tēmām kā vienaudžu spiediens, pašvērtējums un viedokļa izteikšana.

Pēc žūrijas komisijas viedokļa labākie stundu plānu autori saņems naudas balvas. Kopējais balvu fonds ir 400 EUR.
Gaidīsim Jūsu stundu plānus līdz 20. oktobrim, sūtot uz e-pastu info@runajotparalkoholu.lv Ar konkursa nolikumu un stundu plāna paraugu, kas jāiesniedz, varat iepazīties mūsu mājaslapā: http://www.runajotparalkoholu.lv/konkurss-skolotajiem/

Par “Runājot par alkoholu”
Metodiskā materiāla “Runājot par alkoholu” mērķis ir iemācīt jauniešiem veidot savu viedokli, ietekmēt situācijas sev apkārt, izvēlēties rīkoties atbildīgi un patstāvīgi, nepakļauties vienaudžu spiedienam un pateikt „nē” alkoholam.  Mājaslapā www.runajotparalkoholu.lv lejupielādei pieejami metodiskā materiāla „Runājot par alkoholu” stundu plāni un materiāli, ko var izmantot preventīvās sarunās ar jauniešiem par alkoholu un citām atkarībām dažādās mācību stundās pamatskolā un vidusskolā.

Materiālā ir ietverti 27 dažādi uzdevumi, kas sakārtoti 4 dažādos līmeņos atkarībā no bērnu vecuma, iepriekšējās pieredzes ar alkoholu un pašreizējo interesi par to. Katrs uzdevums satur materiālus skolēniem un skolotājam, kā arī detalizētu tā īstenošanas aprakstu. Izmantotās darba metodes nodrošina skolēniem iespēju dalīties savā pieredzē un viedokļos un ietver vērtību apspriešanas uzdevumus neformālu diskusiju grupās, kur skolotāja loma ir radīt apstākļus atvērtai videi, paliekot fonā.
 

Vairāk informācijas
Marta Kāle
Sabiedriskās attiecības

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2014.10.06. 9:53. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2014.10.06. 9:53, modificējis Portāla redaktore