JAUNUMI IZGLĪTĪBĀ: IZGLĪTĪBAS DARBINIEKUS AICINA PIEDALĪTIES TIEŠSAISTES SEMINĀRĀ PAR PROJEKTA PARTNERU MEKLĒŠANU EIROPAS SKOLU TĪKLĀ ETWINNING.NET!

Virsraksts

IZGLĪTĪBAS DARBINIEKUS AICINA PIEDALĪTIES TIEŠSAISTES SEMINĀRĀ PAR PROJEKTA PARTNERU MEKLĒŠANU EIROPAS SKOLU TĪKLĀ ETWINNING.NET!

Pamatteksts

​Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina izglītības darbiniekus piedalīties vebinārā par projekta sadarbības partneru meklēšanu Eiropas skolu sadarbības tīklā www.etwinning.net. Vebinārs notiks 2015.gada 25.februārī. Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa http://ej.uz/vebinars_feb. Vebinārs ir bezmaksas.

Lai varētu veiksmīgi izpildīt vebinārā plānotos uzdevumus, dalībniekiem jābūt www.etwinning.net portāla lietotājiem. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Dalībnieki: izglītības iestāžu darbinieki ar interesi par eTwinning
Tēma: „Projekta sadarbības partneru meklēšana eTwinning.net portālā”
Laiks: 2015.gada 25.februāris 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting (dalībniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija e-pastā)
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam, austiņas ar mikrofonu un video kamera, ja ir vēlēšanās.
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200

Jautājumus par vebināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.
eTwinning ir Eiropas skolu sadarbības tīkls, kura mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT). eTwinning tiek īstenots Eiropas Savienības izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ ietvaros, izmantojot projektu kā metodi mācību un audzināšanas procesā un veicinot skolotāju tālākizglītību IKT un valodu jomā. 2014. gadā eTwinning.net platformā reģistrējies 771 izglītības darbinieks, gada laikā īstenots 321 mācību projekts. Kopš 2005. gada eTwinning programmā reģistrējušies vairāk nekā 3000 izglītības darbinieku no 1005 Latvijas izglītības iestādēm, īstenojot vairāk nekā 1400 projektu (2015.gada janvāra statistika).

Informāciju sagatavoja:
Baiba Suseja
LR Izglītības un zinātnes ministrijas
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Eiropas Savienības programmu daļas vecākā referente

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2015.02.23. 10:47. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2015.02.23. 10:47, modificējis Portāla redaktore