JAUNUMI IZGLĪTĪBĀ: Virtuālās Klases izlaiduma pasākuma tiešraide

Virsraksts

Virtuālās Klases izlaiduma pasākuma tiešraide

Pamatteksts

Šodien, plkst. 12:00 tiešraide Virtuālās Klases izlaiduma pasākumam. Lai pieslēgtos pasākumam, noklikšķiniet uz:
https://join.microsoft.com/meet/rozolins/QJF3KZYY?SL=1

Aicinām visus piedalīties šajā svinīgajā pasākumā, kurā paredzēts:
12:00 – 12:15 Svinīgā atklāšana
 Microsoft Latvija vadītājs Ēriks Eglītis
 Datorzinību centrs vadītājs Andris Ķikāns
 LR Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis
12:15 – 13:00 “Skolotāju kompetence kā priekšnoteikums sekmīgai tehnoloģiju izmantošanai skolā”, Rolands Ozoliņš, Microsoft, Izglītības nozares vadītājs Baltijas valstīs
Microsoft dalīsies ar pieredzi projekta “Gatavi rītdienai” realizācijas laikā gūtajām atziņām, veiksmēm, neveiksmēm, pārsteigumiem un secinājumiem par to, kas nepieciešams, lai skolas varētu veiksmīgi izmantot modernās tehnoloģijas.

13:00 – 13:30 Virtuālās Klases sertifikātu izdošana un labāko skolotāju apbalvošana
13:30 – 14: 00 Kafijas pauze
14:00 – 16:00 “Cilvēks un tehnoloģijas jeb no Gūtenberga līdz glāstvirsmām”, Sintija Buhanovska, Mg. Philol. Apgāds Zvaigzne ABC, Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupas vadītāja
Kopš J. Gūtenberga izgudrotās grāmatu iespiešanas tehnoloģijas un “drukas revolūcijas” sākuma ir pagājuši pieci gadsimti, kuru laikā cilvēce ir saskārusies ar lieliem zinātnes izaicinājumiem un nozīmīgiem tehnoloģiju sasniegumiem. Lai gan līdz ar katru jaunu izgudrojumu ir izskanējušas bažas, ka cilvēki var zaudēt kādas iepriekš apgūtās prasmes un pat darba iespējas, vēlme pēc jauniem sasniegumiem gadsimtu gaitā nemazinās.
Pēdējās divās desmitgadēs izglītības sistēma visā pasaulē ir piedzīvojusi vienas no radikālākajām pārmaiņām, un lielā mērā vērojamās tendences ir tieši tehnoloģiju attīstības ietekmē. Līdz ar dažādo glāstvirsmu – planšetdatoru, viedtālruņu – arvien lielāko pieejamību jau no agrīna vecuma ir vērojamas izmaiņas bērnu un jauniešu kognitīvajās spējās un psiholoģiskajā portretējumā, mediju izmantošanas paradumos un brīvā laika pavadīšanas iespējās.
Lekcijas laikā tiks aplūkoti tādi jautājumi kā mācību vides, tekstu un lasīšanas paradumu izmaiņas tehnoloģiju ietekmē, kā arī informācijpratības iemaņu pilnveidošana skolēniem dažādās mācību stundās.

Uz tikšanos tiešsaiste,
Līga Matveja-Vlasova

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2015.08.26. 9:35. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2015.08.26. 9:35, modificējis Portāla redaktore