Kultūras afiša: Mākslas muzejs „Rīgas Birža” vēlas palīdzēt saviem jaunākajiem apmeklētājiem apgūt mākslas pasauli

Virsraksts

Mākslas muzejs „Rīgas Birža” vēlas palīdzēt saviem jaunākajiem apmeklētājiem apgūt mākslas pasauli

Pamatteksts

​Mākslas muzejs „Rīgas Birža” vēlas palīdzēt saviem jaunākajiem apmeklētājiem apgūt mākslas pasauli un piedāvā iepazīties ar muzejā apskatāmajiem mākslas darbiem ar krāsojamo lapu starpniecību. Aicinām ģimenes un jaunāko klašu skolotājus izmantot šīs darba lapas pirms vai pēc muzeja apmeklējuma, izpētot ekspozīcijā redzamos oriģinālus un iejūtoties mākslinieku lomā arī pašiem, lai nostiprinātu apmeklējuma laikā gūtos iespaidus.

Krāsojamās lapas ir veidotas, izmantojot muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā redzamās gleznas un Austrumu mākslas priekšmetus. Tie ir darbi, kuri ekskursiju laikā ir visvairāk piesaistījuši mazo apmeklētāju uzmanību.

Pašiem mazākajiem piemērotākās būs krāsojamās lapas, kurās atspoguļoti muzeja Austrumu galerijā sastopamie tēli. Savukārt lielākiem bērniem domātās lapās izmantotas gleznas, kas apskatāmas MMRB Rietumu glezniecības ekspozīcijā.
Visas darba lapas ir pieejamas lejupielādei mājaslapās www.lnmm.lv un www.rigasbirza.lv.

Parādi savu veikumu arī citiem! Sūti attēlu ar izkrāsoto lapu mums uz e-pastu Ieva.Bertuse@lnmm.lv. Ik mēnesi interesantāko darbu publicēsim muzeja „Facebook” lapā!

Citu Latvijas Nacionālā mākslas muzeja departamentu darba lapas skolotājiem un ģimenēm var atrast muzeja mājaslapas sadaļā „Darba lapas”. Izvēlies sev atbilstošo un nāc uz muzeju!

Plašāk: http://www.lnmm.lv/lv/lnmm/info/learn/darba-lapas/

Vairāk informācijas par darbnīcām muzejos iegūsiet, skatot pielikumu.

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

Pielikumi

Radosas_darbnicas.docx    
Izveidoja plkst. 2013.09.03. 12:21. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2013.09.03. 13:14, modificējis SK\Administrator