Vakances: IZM aicina pieteikties Sporta centrs “Mežaparks” valdes locekļa amatam

Virsraksts

IZM aicina pieteikties Sporta centrs “Mežaparks” valdes locekļa amatam

Pamatteksts

​Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Sporta centrs “Mežaparks”” valdes locekļa amatu.

Pretendentiem uz šo amatu nepieciešama augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība un vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā amatā un tikpat ilga pieredze, strādājot sporta jomā.
Valdes locekļa amata pretendentiem tiek prasītas zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un iepirkumu jomā, attīstības projektu vadīšanā un uzraudzībā, finanšu vadības jomā, kā arī zināšanas par kapitālsabiedrības darbības jomām.
Kandidātiem jābūt arī vismaz divu svešvalodu zināšanām, teicamām komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmēm, prasmei vadīt un organizēt kolektīvu, koordinēt tā darbību svarīgu un atbildīgu uzdevumu risināšanā, kā arī pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par to izpildi kapitālsabiedrības ilgstošas attīstības nodrošināšanai.
Pieteikties uz Sporta centra “Mežaparks” valdes locekļa vakanci iespējams līdz šā gada 4.septembrim. Pretendentiem ministrijā jāiesniedz pieteikuma vēstule, dzīves gājuma apraksts (CV), redzējums par Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Sporta centrs “Mežaparks”” attīstību turpmāko piecu gadu laikā, augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Plašāka informācija pieejama IZM mājaslapā: http://izm.izm.gov.lv/aktualitates/vakances/IZM/11613.html
 
Laura Zaharova
Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas
vecākā konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2014.08.18. 9:40. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2014.08.18. 9:40, modificējis Portāla redaktore