2 RATU BRĪVSKOLOTĀJI

BSK.jpg

 

 Katalogs

 
Pielikumi
  
  
  
  
  
Papildinformācija
Atbilde
PielikumsCilvēku radītie objekti (senā un mūsdienu arhitektūra, tilti, dambji u.c.)
  
Apmeklēt vispārsteidzošāko mūsdienu celtni Lesoto dambi - KasteLesoto
Lesoto ir valsts Āfrikas dienvidu daļā, kuru no visām pusēm ieskauj Dienvidāfrikas Republika. Tā ir vienīgā Āfrikas valsts, kurai visa teritorija atrodas vairāk nekā 1000m virs jūras līmeņa. Galvenā dabas bagātība - ūdens resursi.
Vārdam 'kaste' gan te cita nozīme - kaķis. Dambis gan tāds pamatīgs kaķis - otrais lielākais Āfrikā. Un vieta ļoti ainaviska + brauciens uz dambi bija īsts motociklista saldais ēdiens!
PielikumsDaba (kalni, ūdenskritumi, augi, dzīvnieki u.c.)
  
Jāpārliecinās, ka vulkāns Čimbaraso joprojām nedarbojas un no tā nekūp dūmu strūkliņa! Tas jānofotografē!Ekvadora
Ekvadoras augstākā virsotne ir neaktīvs vulkāns un tā kā vulkāns atrodas ļoti tuvu Zemes ekvatoram, Čimboraso ir vistālāk no Zemes centra esošais virsmas punkts.Čimboraso ir pašlaik neaktīvs stratovulkāns Andos, Ekvadorā. Vulkāna pēdējais zināmais izvirdums notika apmēram 550. gadā.
Pēdējās vulkāna aktivitātes notikušas tik sen! Čimbaraso ir ne tikai vulkāns, bet arī augstākais kalns pasaulē, ja mēra no zemes centra! 15 stundu kāpiens bija viens no smagākajiem Brīvskolotāju dzīvēs. Stāvot uz augstajiem Čimbaraso vulkāna ledājiem iespējams pārlūkot apkārtni pat vairāk kā 100km rādiusā.
PielikumsCilvēku radītie objekti (senā un mūsdienu arhitektūra, tilti, dambji u.c.)
  
Dienvidāfrikas Nacionālā Militārās vēstures muzeja apmeklējumsDienvidāfrikas Republika
​Muzeju iesakām apmeklēt tāpēc, ka tas ir cieši saistīts ar jūsu hobiju - motobraukšanu. Tajā ir apskatāma gandrīz visa 2.Pasaules karā izmantotā militārā tehnika
​Esam apmeklējuši šo vietu, bet mūsdienās lielākā daļa interesanto apskates objektu (tanki, lidmašīnas ut.) ir pārvesta uz citām vietām. Šeit atlicis vien kalna galā uzceltais forts, piemineklis DĀR armijā bojā gājušiem zaldātiem, daži lielgabali un ekspozīcija, kas stāsta par Boru-Angļu kariem 19.-20. gadsimtu mijā.