Atpūta: „Liepājas Jauno Vanagu” organizētās, starptautiskās apmācības „Include Your Will power-Step2” uzņem apgriezienus

Virsraksts

„Liepājas Jauno Vanagu” organizētās, starptautiskās apmācības „Include Your Will power-Step2” uzņem apgriezienus

Pamatteksts

​Rudens noskaņas var baudīt ne tikai Siguldā, Cēsīs vai Kuldīgā ,bet pavisam netālu no Liepājas, viesu namā „Lenkas”, jo tieši  šeit idejas birst gluži kā  krāsainās koku lapas.

Sākot ar 11.oktobri, viesu namā „Lenkas” noris „Liepājas Jauno Vanagu” organizētās starptautiskās apmācības „Include Your Will power-Step2”. Šeit vienuviet pulcējušies jaunieši un jaunatnes darbinieki no desmit dažādām Eiropas valstīm ar vienu kopīgu mērķi mācīties un uzzināt vairāk par sociālo iekļaušanu. 

Mācīšanās process ir ļoti aizraujošs. Jau kopš pirmās dienas esam iemācījušies strādāt grupās,jo tikai pateicoties komandas sadarbībai un katra respektēšanai var panākt neiespējamo. Visvairāk man atmiņā palikuši tieši simulācijas uzdevumi, pateicoties kuriem es sapratu kā jūtas cilvēks kurš kādu apstākļu dēļ ir ar ierobežotām iespējām, stāsta Jessica no Austrijas.

Emmanuelle no Rumānijas uzskata, ka tā ir lieliska iespēja būt šeit un uzzināt daudz ko jaunu un noderīgu. Viņa apgalvo ka atgriežoties Rumānijā viņa pielietos iegūtās zināšanas, jo zinās un vairs nebaidīsies strādāt ar cilvēkiem kuriem ir ierobežotas iespējas, kā arī labāk izpratīs cilvēkus ar invaliditāti.

Daudz ko jaunu mēs varam iemācīties tieši esot visi kopā, jo diskusiju veidā esmu uzzinājuši daudz jauna par situāciju un sociālo iekļaušanu dažās Eiropas valstīs, apgalvo Anete, kura projektā pārstāv Latviju.

Apmācību vadītāji – treneri no Latvijas Žigimants Krēsliņš, Līga Krēsliņa un no Slovēnijas Mitja Javornik, apgalvo ka starptautiskā projekta dalībniekus vēl sagaida ļoti daudz pārsteigumi, kā arī pārbaudījumi, jo projekts pagaidām vēl pat nav pusceļā. Cītīgi mācāmies un darbojamies, lai varētu strādāt praktiski. Ģenerējam idejas un tad to visu liksim lietā, paskaidro Līga.

Atgādinām, ka līdzīgs projekts jau notika šā gada martā, kā rezultātā tika nolemts apmācības turpināt, pievienojot dažas tēmas, kuras ļauj šo tēmu izprast dziļāk un vēl no citām pusēm.

Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

Informāciju sagatavoja:
Žigimants Krēsliņš

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2013.10.17. 16:34. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2013.10.17. 16:34, modificējis Portāla redaktore