Atpūta: Mīlestības svētku 2013 noslēgums jau šonedēļ

Virsraksts

Mīlestības svētku 2013 noslēgums jau šonedēļ

Pamatteksts

​Baltijā lielākā asins ziedošanas projekta „Mīlestības Svētki 2013” noslēguma pasākums norisināsies ceturtdien, 28.februārī, Mājā, kurā dzīvo kino (13.janvāra iela 8), kurā uz 3 skatuvēm uzstāsies 18 mākslinieki. Šogad pirmo reizi Mīlestibas svētki norisinās kinoteātrī, kurā apmeklētāji varēs ne tikai baudīt Latvijā iecienītu mākslinieku uzstāšanos, bet arī skatīties kādu no 9 jaunākajām filmām 10 kino zālēs. 

Sindija Podaviļņika, projekta „Mīlestības svētki” vadītāja: „Man ir patiess prieks, ka jau astoto gadu pēc kārtas mums izdodas uzrunāt jauniešus, kas, ziedojot asinis augstskolu Donoru dienās, palīdz cilvēkiem, kam tas patiešām ir vajadzīgs. Lai pateiktos šī gada 603 asins ziedotājiem un projekta atbalstītājiem, mēs visi vienosimies kopīgos svētkos jau šo ceturtdien.”
 
Uz Mīlestības svētku galvenās skatuves kāps Miks Dukurs, Ivo Fomins, Antra Stafecka, Transleiteris, DJ Roberts Lejasmeijers, grupas „Četri vēji”, „The Picture”, „Double Face Eels”, „Dzelzs Vilks” un DJ Mareks Lācis. Īpašais pārsteigums - viens no vadošajiem Latvijas DJ – Roberts Lejasmeijers – uzstāsies 01:35-02:35 kopā ar draugiem, progresīvo producentu DJ Dween, dziedātājiem Sabīni Berezinu un Nikolaju Puzikovu.
 
Ir zināmi arī filmas, kuras varēs skatīties īpašajos seansos Mīlestības svētkos 10 kinozālēs: „Cietākais rieksts”, „Nožēlojamie”, „Daiļās būtnes”, „Trakais pirmais gads”, „Lidojums”, „Slepenā operācija „30 pēc pusnakts””, „Mans draugs zombijs”, „Ansītis un Grietiņa”, „Atsvabinātais Džango”.
 
Ar programmu un filmu seansiem iespējams iepazīties Mīlestības svētku mājas lapā: www.milestibassvetki.lv.
Biļetes var iegādāties www.forumcinemas.lv kasēs un www.bilesuserviss.lv un kasēs. Biļešu cena iepriekšpārdošanā ir Ls 4,79, pasākuma laikā – Ls 6. Viena biļete paredzēta vienai filmai un ieejai pasākuma vietā. Biļete, kas saņemta, ziedojot asinis, jāiemaina pret vietu kādā no filmu seansiem uz 28.februāra Mīlestības svētku noslēguma pasākumu.
 
Projekts „Mīlestības svētki“ ir sociālais projekts ar mērķi palīdzēt nelaimē nonākušajiem. Projektu „Mīlestības svētki 2013” sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru organizē 4 Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, Rīgas Internacionālās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas Studējošo pašpārvalde, Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde. „Mīlestības Svētku” galvenais atbalstītājs ir SEB banka, Svētkus atbalsta - draugiem.lv, 1188, INBOX.LV, ISIC.lv., Chaula Tv. 
 
Vaiirāk par „Mīlestības svētkiem” var uzzināt www.milestibassvetki.lv un Draugiem.lv/milestibassvetki  vai zvani 1188.

 

Derīgums beidzas

 

Lejuplādēt

 

Pielikumi

Izveidoja plkst. 2013.02.26. 23:48. Autors: Portāla redaktore
Pēdējoreiz modificēts 2013.02.26. 23:48, modificējis Portāla redaktore