ESI SVEICINĀTS

Mums ir liels prieks sveikt Jūs jaunajā skolotājs.lv vietnē! Esam iedvesuši otro elpu šajā projektā, kas tik ļoti nozīmīgs ir bijis katram Latvijas skolotājam.

Portāls joprojām kalpo tam, lai veicinātu izglītības jomā strādājošo un skolotāju sadarbību un mijiedarbību, kā arī izpratni par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju piedāvātajām iespējām.

Bet ir arī jaunumi, ko katrs no Jums varēs izmantot savā mācību procesā:

  • Mācību līdzekļu sadaļā – jauni mācību materiāli vēsturē un literatūrā. Veidosim sadarbību  arī ar izdevniecībām, lai mācību grāmatu sadaļā vienmēr būtu aktuālā informācija. Aicinām Jūs turpināt ievietot arī savus mācību materiālus. Tas palīdzēs profesionāli augt un attīsties gan pašiem, gan citiem;

  • Tālākizglītības sadaļā – informācija par Microsoft Virtuālo klasi – tiešsaistes semināriem, kam katru ceturtdienu skolotāji var pieslēgties, , lai uzzinātu par mūsdienīgu IT risinājumu izmantošanu mācību procesā. Tiešsaistes seminārus vada IT nozares speciālisti, kuri detalizēti soli pa solim parāda, ka datorprogrammu visdažādākās iespējas izmantot ir ērti un viegli. Mēs sekosim arī tam, lai vienmēr būtu aktuāla informācija par semināriem, kur skolotāji var apgūt jaunāko informāciju par mācību priekšmetiem;

  • Kopienas – tā ir iespēja visu mācību priekšmetu asociācijām uzturēt informāciju par savu organizāciju, likt paziņojumus. Tas noteikti rosinās skolotājus mācību priekšmetu ietvaros apmainīties ar profesionālo informāciju. Ja Jums ir interesantas idejas par to, ka vajadzētu veidot kādu citu kopienu, kas palīdzētu skolotāju darbā vai mācību procesā, aizpildiet pieteikumu. Mēs to izskatīsim un palīdzēsim Jums to realizēt!

  • Blogi – ir skolotāji, kuri ir piekrituši savus rakstus uzturēt vai pārpublicēt tos mūsu skolotajs.lv vietnes blogos, lai dalītos ar savu pieredzi. Ir arī skolotāji, kuri vēl gatavojas to darīt, pārdomājot tēmas, par kurām vēlētos dalīties ar citiem. Mēs vēlamies Jūs iedrošināt rakstīt blogus, pat, ja liekas, ka to jau dara daudzi. Izpaudieties radoši, un varbūt pavisam drīz mēs varēsim lasīt arī Jūsu blogu!

Skolotājs.lv joprojām kalpos tam, lai Jūs, skolotāji, gūtu atbalstu savam darbam, tādēļ portālā ar mūsu sadarbības partneru un aktīvāko skolotāju atbalstu taps analītiski raksti par skolu, mācību procesu un izglītību kopumā.

 

Skolotājs.lv – tā ir Jūsu iespēja apvienoties un veidot virtuālas grupas un tiešsaistes kopienas, kurās zināšanas brīvi plūstu un tiktu izmantotas Jūsu darbam un izaugsmei, jo tikai strādājot kopā, mēs radīsim inovācijas izglītībā un attīstību nākotnē.

 

Portāla Skolotājs.lv redaktors!