Katalogs :Visus vienumusLai atvērtu izvēlni (jaunā logā), lietojiet taustiņu kombināciju SHIFT+ENTER.Atvērt izvēlniAtvērt izvēlni

Pielikumi
  
  
  
  
  
Papildinformācija
Atbilde
Saite
Pielikums Lesoto Cilvēku radītie objekti (senā un mūsdienu arhitektūra, tilti, dambji u.c.)
  
Apmeklēt vispārsteidzošāko mūsdienu celtni Lesoto dambi - Kaste
Lesoto ir valsts Āfrikas dienvidu daļā, kuru no visām pusēm ieskauj Dienvidāfrikas Republika. Tā ir vienīgā Āfrikas valsts, kurai visa teritorija atrodas vairāk nekā 1000m virs jūras līmeņa. Galvenā dabas bagātība - ūdens resursi.
Vārdam 'kaste' gan te cita nozīme - kaķis. Dambis gan tāds pamatīgs kaķis - otrais lielākais Āfrikā. Un vieta ļoti ainaviska + brauciens uz dambi bija īsts motociklista saldais ēdiens!
Pielikums Ekvadora Daba (kalni, ūdenskritumi, augi, dzīvnieki u.c.)
  
Jāpārliecinās, ka vulkāns Čimbaraso joprojām nedarbojas un no tā nekūp dūmu strūkliņa! Tas jānofotografē!
Ekvadoras augstākā virsotne ir neaktīvs vulkāns un tā kā vulkāns atrodas ļoti tuvu Zemes ekvatoram, Čimboraso ir vistālāk no Zemes centra esošais virsmas punkts.Čimboraso ir pašlaik neaktīvs stratovulkāns Andos, Ekvadorā. Vulkāna pēdējais zināmais izvirdums notika apmēram 550. gadā.
Pēdējās vulkāna aktivitātes notikušas tik sen! Čimbaraso ir ne tikai vulkāns, bet arī augstākais kalns pasaulē, ja mēra no zemes centra! 15 stundu kāpiens bija viens no smagākajiem Brīvskolotāju dzīvēs. Stāvot uz augstajiem Čimbaraso vulkāna ledājiem iespējams pārlūkot apkārtni pat vairāk kā 100km rādiusā.
Pielikums Dienvidāfrikas Republika Cilvēku radītie objekti (senā un mūsdienu arhitektūra, tilti, dambji u.c.)
  
Dienvidāfrikas Nacionālā Militārās vēstures muzeja apmeklējums
​Muzeju iesakām apmeklēt tāpēc, ka tas ir cieši saistīts ar jūsu hobiju - motobraukšanu. Tajā ir apskatāma gandrīz visa 2.Pasaules karā izmantotā militārā tehnika
​Esam apmeklējuši šo vietu, bet mūsdienās lielākā daļa interesanto apskates objektu (tanki, lidmašīnas ut.) ir pārvesta uz citām vietām. Šeit atlicis vien kalna galā uzceltais forts, piemineklis DĀR armijā bojā gājušiem zaldātiem, daži lielgabali un ekspozīcija, kas stāsta par Boru-Angļu kariem 19.-20. gadsimtu mijā.